FOTO
REJUVENACE

 LASEREM AURELIA XL

Celkové a zároveň výrazné omlazení obličeje. Odstranění pigmentací, červených žilek, mikrovrásek, rozšířených pórů a srovnání tónu pleti v jednom kroku. Výborné výsledky, fotorejuvenace společně s dárkovým poukazem na tuto proceduru jsou nejoblíbenějším vánočním dárkem v našem studiu.

fotorejuvenace

JAK FOTOREJUVENACE
PROBÍHÁ?

Nejprve naneseme na obličej znecitlivující krém, poté laserem Aurelia XL odstraníme veškeré pigmentace, červené žilky, rozšířené póry a mikrovrásky.

Ihned po zákroku se zvyšuje produkce elastinu a neokolagenu -- zákrok se opakuje ještě dvakrát, pokaždé po měsíci. Celé ošetření trvá cca hodinu a půl, není bolestivé. Po zákroku nesmíte na slunce, do solária nebo dráždit obličej například párou.

FOTOREJUVENACE + AURELIA XL
Tento zákrok provádíme špičkovým krátkovlnným laserem AURELIA XL za současného znecitlivění obličeje mastí s lidokainem.

Z bezpečnostních důvodů je možné fotorejuvenaci obličeje laserem podstoupit jen v zimních či v brzkých jarních měsících, vyhřívání se na sluníčku může způsobit na čerstvě laserové pokožce pigmentace. Je třeba se chránit krémem s UV faktorem vyšším než 30 SPF.

CENA 1 APLIKACE: 3500 KČ
CENA 3 APLIKACÍ: 9900 KČ

Balíček služeb KOMPLET | FACE : 13870 Kč

SDÍLET STRÁNKU?

NOVINKY E-MAILEM

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru - cca jednou měsíčně Vás budeme informovat o všem důležitém v kosmetickém a estetickém světě krásy. Můžete se kdykoliv odhlásit...

KONTAKTY

+420 607 707 706

info@studiome.cz

Mlýnská 35, Česká Lípa