studio me logo

Sponzorovaná léčba akné laserem

Trápí Vás akné a nic nepomáhá? Využijte jedinečnou nabídku - dotované ošetření laserem pro mladé do 26 let.

Díky našemu sponzorovi HyalSkinCare (výrobce luxusní kosmetiky) můžeme nabídnout jinak velmi drahé laserové zákroky pro zklidnění a léčbu akné všem mladým lidem ve věku od 14 do 26 let. Léčba laserem je nejrychlejší a nejjistější způsob, jak se zbavit akné. Pokud Vám nepomáhají mastičky a vodičky, je laser to pravé pro Vás…

Základní rysy dotovaného ošetření

 • 70% nákladů na ošetření laserem a pečující kosmetiku za Vás uhradí náš sponzor! Žádné ale, až, když, kdyby, nebo nějaké jiné kličky.
 • Letos je jeden turnus už za námi a 26 mladých tváří z 30 zařazených má konečně klid od pupínků. A tomu říkáme kardinální úspěch! Tím se rádi pochlubíme!
 • Až do konce února je otevřen nábor do druhého turnusu - pojďme Vám také spravit obličej...
 • Jak to funguje?

  Každý pátek 12:00 - 19:00
  Zastavte se u nás ve studiu na bezplatnou konzultaci každý pátek během dne a s sebou vezměte lékařské zprávy od dermatologa - pokud nějaké máte. Pleť prohlédneme pod silným operačním světlem a zhodnotíme stav pokožky. Pakliže budete splňovat podmínky našeho sponzora - věk, míra poškození, míra aktivnosti a hloubka tvořícího se akné, okamžitě Vás zařadíme do skupiny max. 30 klientů, kteří budou mít zajištěnou léčbu akné krátkovlnným laserem Aurelia XL, včetně lokální anestezie mastí a včetně potřebné kosmetiky pro následnou péči o pleť a také včetně konečného peelingu pro vyhlazení jizviček.

  Kolik tedy zaplatím?
  Bez sponzora by jeden zákrok stál 3240 Kč (2590 Kč laser + 550 Kč lokální anestezie + cca 100 Kč kosmetika pro následnou péči).
  Abychom se akné zbavili a zároveň odstranili jizvičky, je třeba dle našich zkušeností 9 zákroků - každý týden jedno ošetření po dobu dvou měsíců, což znamená náklady 29160 Kč celkem.
  Pozor - v našem studiu nemáme žádné neúčinné kosmeticke “lasery”, ošetřujeme pouze certifikovaným lékařským přístrojem - velmi silným laserem Aurelia XL - E-light zařízením, které vytváří velmi intenzivní pulzní světlo v modré části spektra - vlnová délka 430 nm.

  HyalSKinCare uhradí za Vás 20412 Kč což je 70% nákladů.
  Klient hradí pouze 8748 Kč za celou dvouměsíční léčebnou kůru!
  Pozor, nabídka je omezená počtem klientů i časem - na ošetření je třeba nastoupit nejpozději do konce února. Poté již sponzoring Vašeho ošetření není možný, i vzhledem k blížícímu se jaru…

  Co dál?

  • - Přijďte v pátek na konzultaci (zdarma)
  • - Pokud nemůžete v pátek, objednejte se na tel. 607 707 706 - konzutace je možná i v jiný den - zdarma.
  • - Připravte si zprávy nebo lékařské nálezy
  • - Buďte připravení na život bez akné.

  Nenechte si tuto nabídku utéci, takto výhodné ošetření lze získat jen velmi výjimečně.
  Informace a objednání na tel.: 607707706 nebo osobně ve Studiu ME, Mlýnská 35, Česká Lípa.

  ...odkazy