OŠETŘENÍ
AKNÉ

AKNÉ ELIMINUJEME

Aktivní akné ošetřujeme tak, abychom postupně eliminovali všechny problémové partie. Jedná se o komplexní problém, proto mastičky a vodičky nepomáhají.

Akné v obličeji

OŠETŘENÍ AKNÉ

Léčba akné může vyžadovat:
- Peelingy Kyselinou TriChlorOctovou – TCA, nebo kyselinou salycilovou – s touto super kyselinou máme bohaté a kladné zkušenosti.
- Aplikaci Aurelia XL Laseru – 1x za 14 dní
- Mazání Nočním peelingem – minimálně dva měsíce nepřetržitě.
- Podstoupení ručního čištění – 1x za týden
- Aplikaci Karbonové masky – po zahojení cca 1x za 14 dní

Pokud se jedná o dlouhodobý problém, jizvící problém nebo rozrůstající se problém, doporučujeme návštěvu dermatologa. Léčba akné u nás je vhodná pro klienty, kteří vědí, co chtějí a mají tedy dostatek vůle spoustu věcí změnit. Takovým klientům poté doporučíme vhodný postup, někdy i náš specializovaný balíček KOMPLET

CENA AKNÉ PROGRAM | KOMPLET: 33922 KČ

PODĚKOVÁNÍ

Naše postupy jsou už známé svou účinností daleko za hranicemi českolipska, jezdí za námi klienti i z 300 km vzdálených míst, jelikož nepomáhá žádná konvenční léčba akné – jsme tvz. poslední záchrana. Děkujeme za Vaše děkovné projevy a dopisy, děkujeme za důvěru a přejeme všem, kdo se již díky nám vyléčili, hodně štěstí a zdraví!

Konzultace každý pátek 10:00 – 19:00 zdarma.

SDÍLET STRÁNKU?

NOVINKY E-MAILEM

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru - cca jednou měsíčně Vás budeme informovat o všem důležitém v kosmetickém a estetickém světě krásy. Můžete se kdykoliv odhlásit...

KONTAKTY

+420 607 707 706

info@studiome.cz