ČIŠTĚNÍ
PLETI
RUČNĚ

 HLOUBKOVÉ, MANUÁLNÍ A POŘÁDNÉ ČIŠTĚNÍ PLETI S NAPAŘENÍM

Speciální manuální postupy pro aknózní, zanícenou a mastnou pleť. VYČISTÍME.

čištění pleti

JAK MANUÁLNÍ
ČIŠTĚNÍ PLETI PROBÍHÁ?

Pleť nejprve cca dvacet minut napařujeme, poté přistoupíme k expresi (vytlačení, vymačkání) pupínků a povolení zánětů. Pomocí prstů a expresorů (speciální kosmetická kovová pomůcka na dokonalé pročištění pórů) vyndáme co se dá a poté buď přistoupíme k aplikaci chemického peelingu ve slabé gradaci – tak, aby mohl ještě pár hodin po vyčištění působit, a s pomocí ovocných kyselin a kyseliny salicylové ještě dovycídit hluboké ucpání pórů, popřípadě hydratujeme. Vše trvá cca 1 hodinu a pro akutní stavy doporučujeme 1x za 10 dní, popřípadě 1x za 14 dní.

Naše studio se specializuje na ošetření mastné a aknózní pleti pro klienty od 12 let věku. Máme ucelené, prověřené postupy, které kombinují napařování pleti, mechanické detailní vyčištění expresorem, laserové vyčištění pleti pomocí karbonové masky, laserové zastavení produkce akné a následné řešení jizviček, chemické peelingy na hluboké záněty a větší jizvy.

CENA MANUÁLNÍHO ČIŠTĚNÍ PLETI: 750 Kč

SDÍLET STRÁNKU?

NOVINKY E-MAILEM

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru - cca jednou měsíčně Vás budeme informovat o všem důležitém v kosmetickém a estetickém světě krásy. Můžete se kdykoliv odhlásit...

KONTAKTY

+420 607 707 706

info@studiome.cz

Mlýnská 35, Česká Lípa