Dárkový poukaz – Trvalá Epilace Laserem

650 5400 

Dárkový poukaz – Trvalá epilace chloupků laserem

Diodový laser Epilia RF 808 nm je jedním z nejúčinnějších přístrojů pro trvalé odstranění chloupků. Díky kombinaci radiofrekvence a vysokého výkonu laseru je možné odstraňovat i světlé či jemné chloupky s nebývalou účinností.

Vyčistit
Katalogové číslo: DP-EPI Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Dárkový poukaz – trvalá epilace chloupků

diodovým laserem Epilia RF 808 nm. Epilia je jedním z nejúčinnějších přístrojů pro trvalé odstranění chloupků. Díky kombinaci radiofrekvence a vysokého výkonu laseru je možné odstraňovat i světlé či jemné chloupky s nebývalou účinností. Využijte možnosti zakoupení dárkových poukazů – doprava je zdarma.

Efektivita diodového laseru je narozdíl od IPL a jiných metod velmi vysoká. Naprostá většina chloupků je zcela zničena během cca 5 – 6 sezení, holení již není nutné. Navíc, jako vedlejší efekt, dochází také k výrazné a viditelné rejuvenaci pokožky.Epilace laserem je bezbolestná, někdy však klient pociťuje mírné mravenčení nebo štipkání. Jsme jediné pracoviště, kde pro větší komfort podáváme zdarma znecitlivující mast při ošetřování intimních a citlivých partií.

Výsledek je vždy individuální

– někomu již chloupky neporostou nikdy, jiný po pár letech zpozoruje mírné chmýří v epilované oblasti. V současnosti však není na trhu účinnější procedura na trvalou epilaci než ošetření diodovým laserem.

Kompletní ceník a další informace + pauzy mezi jednotlivými ošetřeními najdete na našich stránkách: Laserepilace.cz

Konzultace jsou zdarma.

Objednat se na zákrok můžete tady.

Dárkový poukaz – trvalá epilace chloupků je skvělým dárkem pro každého, muže, i ženu.

Výhody trvalého odstranění chloupků

1. Neztrácíte čas holením, chloupky jednoduše nerostou.

Pokožka není podrážděná, nedochází k nebezpečným mikro trhlinkám v pokožce, není třeba kupovat holící potřeby a kosmetiku pro péči po holení.

2. Pokožka omládne a výrazně zkrásní

Díky tomu, že skrz kůži již neprorůstají chloupky, pokožka se zjemní a vzhledem k vlastnostem laseru také viditelně omládne.

3. Omezení tělesného pachu

Při trvalém odstranění chloupků z podpaží laserem dojde ke zmenšení plochy pro rozklad bakterií způsobujících nepříjemný tělesný pach.
Laserové odstranění chloupků je bezbolestné, zabere jen pár minut. Avšak pouze v našem studiu zdarma podáváme anestetickou mast při laserovém epilování intimních či citlivých partií pro dosažení absolutního komfortu klienta – nemusíte se tedy vůbec bát… Studio ME Česká Lípa

 

Další informace

Oblast Epilace

Horní ret, Brada, Podpaží, Celé ruce, Záda, Brazílie, Bikini, Celé nohy, Bříško

Mohlo by se Vám líbit…