Kyselina Hyaluronová – denní sérum

585 

Kyselina Hyaluronová
je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Umožňuje zachycení buněk a zajišťuje pružnost kůže. Je součástí nervových a pojivových tkání. Váže na sebe molekuly vody v tisícinásobném množství, než je její vlastní hmotnost. Brání prostupu virů, bakterií a škodlivin do kůže, tohoto efektu se využívá při léčbě akné. Kyselina Hyaluronová podporuje bezjizevnaté hojení tkáně, je tedy hojně využívána v popáleninových centrech. Výzkumy prokázaly, že s přibývajícím věkem dochází přirozeně k úbytku Kyseliny Hyaluronové, což má za následek vrásky a další projevy stárnutí.

Použití séra:

Používáme nejlépe 2x denně, ráno a večer. Po očištění pleti micelární vodou naneseme slabou vrstvu séra a jemně vpravíme konečky prstů do pokožky. Po zaschnutí aplikujeme buď krém, nebo rovnou make-up. Večer, po důkladném odlíčení, naneseme slabou vrstvu séra a po zaschnutí aplikujeme noční krém. Pokud máme noční sérum HSC, použijeme jej.

Sérum se používá také jako maska – po odlíčení naneseme silnější vrstvu séra na obličej a necháme zaschnout. Po asi 10 minutách si namočíme konečky prstů vodou a pleť se zaschlým sérem navlhčíme. Sérum zkapalní a my jej necháme působit do zaschnutí. Jemně setřeme a aplikujeme krém či líčení. Před prvním použití provedeme snášenlivosti. Kápneme sérum na vnitřní stranu předloktí a rozmažeme. Pokud se do dvou hodin od aplikace neobjeví žádná nepatřičná reakce, je použití HYAL SKIN CARE bezpečné.

Noční sérum prodáváme tady.

HyalSkinnCare.cz

Katalogové číslo: HSC-DS Kategorie: Štítky: , , ,

Mohlo by se Vám líbit…