Kyselina Hyaluronová – noční sérum

795 

Kyselina hyaluronová v nočním séru.
Nízkomolekulární Kyselina Hyaluronová v nejvyšší dostupné kvalitě – výborný rejuvenační prostředek pro noční péči o obličej.
Zatímco běžná denní séra a krémy obsahují hlavně vysoce-molekulární formu kyseliny hyaluronové, toto noční sérum obsahuje pouze nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou získávanou nejčistším možným způsobem, z rostlin. Vysocemolekulární kyselina působí jen na povrchu kůže (molekuly se nedostanou hluboko), pleť vypadá dobře, dokud se neumyje, avšak tato nízkomolekulární kyselina má stejnou velikost jako lidské póry, proto se okamžitě vstřebá a působí ve střední vrstvě kůže – dlouhodobě. Pleť je hydratovaná, napnutá a celkově mladší.
Použití nočního séra:
Aplikujeme každý večer po očištění a odlíčení pleti micelární vodou. Naneseme slabou vrstvu séra a jemně vpravíme konečky prstů do pokožky. Po zaschnutí aplikujeme buď hutnou noční péči, nebo oblíbený krém. Ráno pleť odlíčíme běžným způsobem a pokračujeme denním sérem nebo krémem a například make-upem.

Před prvním použití provedeme test snášenlivosti. Kápneme sérum na vnitřní stranu předloktí a rozmažeme. Pokud se do dvou hodin od aplikace neobjeví žádná nepatřičná reakce, je použití HYAL SKIN CARE bezpečné.

Katalogové číslo: HSC-NS Kategorie: Štítky: , , ,

Mohlo by se Vám líbit…