Laserová epilace – LETNÍ AKCE

5200 32400 

KOMPLETNÍ PERMANENTKA VČETNĚ ZNECITLIVĚNÍ A S 10% ZVÝHODNĚNÍM. DETAILY NAJDETE NA STRÁNCE AKCE
Trvalá epilace chloupků – LASER VS. IPL

Efektivita diodového laseru je narozdíl od IPL a jiných metod velmi vysoká. Naprostá většina chloupků je zcela zničena během cca 5 – 6 sezení, holení již není nutné. Navíc, jako vedlejší efekt, dochází také k výrazné a viditelné rejuvenaci pokožky. Epilace laserem je bezbolestná, někdy však klient pociťuje mírné mravenčení nebo štipkání. Jsme jediné pracoviště, kde pro větší komfort podáváme zdarma znecitlivující mast při ošetřování intimních a citlivých partií.

Výsledek je vždy individuální.

Někomu již chloupky neporostou nikdy, jiný po pár letech zpozoruje mírné chmýří v epilované oblasti. V současnosti však není na trhu účinnější procedura na trvalou epilaci než ošetření diodovým laserem.

Kompletní ceník a další informace + pauzy mezi jednotlivými ošetřeními najdete na našich stránkách: Laserepilace.cz

Dárkový poukaz – trvalá epilace chloupků je skvělým dárkem pro každého, muže, i ženu.

Výhody trvalého odstranění chloupků

  • Neztrácíte čas holením, chloupky jednoduše nerostou.
  • Pokožka není podrážděná, nedochází k nebezpečným mikro trhlinkám v pokožce, není třeba kupovat holící potřeby a kosmetiku pro péči po holení.
  • Díky tomu, že skrz kůži již neprorůstají chloupky, pokožka se zjemní a vzhledem k vlastnostem laseru také viditelně omládne.
  • Při trvalém odstranění chloupků z podpaží laserem dojde ke zmenšení plochy pro rozklad bakterií způsobujících nepříjemný tělesný pach.

Laserové odstranění chloupků je mírně citlivé, zabere jen pár minut. Avšak pouze v této letní akci zdarma podáváme anestetickou mast – nemusíte se tedy vůbec bát…

Vyčistit
Katalogové číslo: EPI-PERM-LETO Kategorie: Štítky: , , ,

Mohlo by se Vám líbit…