OMLAZENÍ
DEKOLTU

 LASEREM AURELIA XL

Celkové a zároveň výrazné omlazení dekoltu. Odstranění pigmentací, červených žilek, mikrovrásek, rozšířených pórů a srovnání tónu pleti v jednom kroku. Omlazení dekoltu je silné a velmi viditelné, obzvlášť, pokud máme již nějaké skvrnky a disbalance v tónu pokožky.

Omlazení dekoltu

JAK OMLAZENÍ DEKOLTU
PROBÍHÁ?

Jedná se v podstatě o omlazení všeho důležitého a nejvíce viditelného, nejprve dekolt znecitlivíme, abychom zhruba za 60 minut mohli přistoupit k aplikaci cca 50 laserových záblesků, při kterých odstraníme veškeré pigmentace, červené žilky, rozšířené póry a srovnáme tón pleti, zvýšíme produkci kolagenu a elastinu, provedeme vlastně takový jemný lifting dekoltu.

Jak dlouho efekt vydrží?
Někdy, při větších pigmentacích, je třeba více aplikací, ale pokud se klientka stará o dekolt pomocí ochranných krémů s SPF faktorem, tak tvorba nových pigmentací bude omezená. Doporučujeme také kosmetiku pro noční péči HYALSKINCARE.CZ.


CENA 1 APLIKACE: 4500 KČ
CENA BALÍČKU | DEKOLT: 16730 Kč

SDÍLET STRÁNKU?

NOVINKY E-MAILEM

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru - cca jednou měsíčně Vás budeme informovat o všem důležitém v kosmetickém a estetickém světě krásy. Můžete se kdykoliv odhlásit...

KONTAKTY

+420 607 707 706

info@studiome.cz

Mlýnská 35, Česká Lípa