OMLAZENÍ
DEKOLTU
KOMPLET

 LASEREM AURELIA XL

Celkové a zároveň výrazné omlazení dekoltu. Odstranění pigmentací, červených žilek, mikrovrásek, rozšířených pórů a srovnání tónu pleti v jednom kroku. Omlazení dekoltu je silné a velmi viditelné, obzvlášť, pokud máme již nějaké skvrnky a disbalance v tónu pokožky. LIFTINGU VÝRAZNĚ NAPOMŮŽE LIFTRON A KOLAGEN.

Omlazení dekoltu

JAK OMLAZENÍ DEKOLTU
KOMPLET
PROBÍHÁ?

Komplexní program pro ženy DEKOLT
Celý balíček služeb obsahuje:

- 2x laserové ošetření dekoltu o vlnové délce 535nm, vždy po měsíci. Při tomto ošetření odstraníme všechny pigmentace, červené žilky, rozšířené póry, mikrovrásky a nastartujeme obnovu kolagenu.
- 3x kolagenová podpora Liftronem
- 1x chemický peeling dle indikace buď kyselinou mléčnou, nebo kyselinou trichloroctovou. Tímto zákrokem doladíme případně vzdorující jizvičky, vrásečky a poškození.
- Kompletní řadu luxusní kosmetiky Hyal Skin Care
Tento zákrok provádíme špičkovým krátkovlnným laserem AURELIA XL, mikrojehličkovou radiofrekvencí Liftron, kolagenem nejvyšší kvality, a značkovým chemickým peelingem.

Jak dlouho efekt vydrží?
Někdy, při větších pigmentacích, je třeba více aplikací, ale pokud se klientka stará o dekolt pomocí ochranných krémů s SPF faktorem, tak tvorba nových pigmentací bude omezená. Doporučujeme také kosmetiku pro noční péči HYALSKINCARE.CZ.

CENA BALÍČKU | DEKOLT: 16730 KČ

SDÍLET STRÁNKU?

NOVINKY E-MAILEM

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru - cca jednou měsíčně Vás budeme informovat o všem důležitém v kosmetickém a estetickém světě krásy. Můžete se kdykoliv odhlásit...

KONTAKTY

+420 607 707 706

info@studiome.cz

Mlýnská 35, Česká Lípa