FOTO
REJUVENACE
OBLIČEJE
KOMPLET

 LASEREM AURELIA XL

Celkové a zároveň výrazné omlazení obličeje. Odstranění pigmentací, červených žilek, mikrovrásek, rozšířených pórů a srovnání tónu pleti v jednom kroku. Výborné výsledky, fotorejuvenace a dárkový poukaz na tuto proceduru je nejoblíbenějším vánočním dárkem v našem studiu. Špičková kombinace s chemickým peelingem v tomto balíčku je už vyzkoušená a perfektně fungující.

fotorejuvenace

JAK FOTOREJUVENACE
KOMPLET

PROBÍHÁ?

Nejprve naneseme na obličej znecitlivující krém, poté laserem Aurelia XL odstraníme veškeré pigmentace, červené žilky, rozšířené póry a mikrovrásky. Ihned po zákroku se zvyšuje produkce elastinu a neokolagenu, zákrok se opakuje ještě dvakrát, pokaždé po měsíci. Celé ošetření trvá cca hodinu a půl, není bolestivé. Po zákroku nesmíte na slunce, do solária nebo dráždit obličej například párou.

KOMPLEXNÍ PROGRAM PRO ŽENY | FACE
Celý balíček služeb obsahuje:


- 3x laserové ošetření tzv. Fotorejuvenace, vždy po měsíci. Při tomto ošetření odstraníme všechny pigmentace, červené žilky, rozšířené póry, mikrovrásky a nastartujeme obnovu kolagenu.
- 3x chemický peeling dle indikace buď kyselinou mléčnou, nebo kyselinou trichloroctovou. Tímto zákrokem doladíme případně vzdorující jizvičky, vrásečky a poškození. Chemický peeling aplikujeMEpo 14-ti dnech.
- Kompletní řadu luxusní kosmetiky Hyal Skin Care

CENA BALÍČKU KOMPLET | FACE: 13870 KČ

Z bezpečnostních důvodů je možné kompletně všechny procedury z tohoto balíčku podstoupit jen v zimních a jarních měsících.

SDÍLET STRÁNKU?

NOVINKY E-MAILEM

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru - cca jednou měsíčně Vás budeme informovat o všem důležitém v kosmetickém a estetickém světě krásy. Můžete se kdykoliv odhlásit...

KONTAKTY

+420 607 707 706

info@studiome.cz

Mlýnská 35, Česká Lípa