studio me logo

...piercingy

piercingové šperky
Používáme titanové šperky - zaručují hojení bez alergických reakcí. V našem studiu propichujeme ušní boltce, rty, jazyk, obočí a nos, bradavky, pupík a stydké pysky.
Piercing se dělá pomocí jednorázové, velmi ostré sterilní kanyly, po piercingu místo ošetříme a zalepíme. Hojení piercingu je velmi individuální záležitostí, min 8 týdnů však trvá vždy. Dárkový poukaz na piercing
Piercing děláme již 18 let, máme velké zkušenosti s propichování nestandartních míst, stejně tak jako s vpravováním ozdob do dámských klínů.

Doporučujeme nákup titanových šperků v našem e-shopu studiome.shop

...nastřelování náušnic

nastřelovací šperky
Nastřelujeme velmi kvalitní, atestované šperky zn. ESTELLE z Velké Británie, vyrobené ze speciální nealergenní oceli vyhovující směrnicím EU.
Šperky máme v různých tvarech a velikostech, ocelové nebo zlacené. Kamínek je kvalitní Swarovski krystal.
Nastřelení naušnice je dílem okamžiku, jedná se o nejméně bolestivý způsob aplikace šperku na světě. Vhodné i pro děti - šperky zn. ESTELLE se narozdíl od jiných značek nemusejí po čase měnit.
Pro zakoupení dárkového poukazu navštivte náš e-shop.

...mikrodermální šperky a implantáty

mikrodermální šperky
Mikrodermální šperk se dá umístit téměř kamkoliv. Bioptickou jehlou se připraví pokožka, poté vložíme podkožní kotvu a na kotvu našroubujeme zvolený šperk.
Tento typ šperků vyžaduje však velkou opatrnost - například při umístění na hřbet ruky je potřeba dávat zvýšený pozor při oblékání.

Mikrodermální šperky nabízejí volbu materiálu mezi čistou chirurgickou ocelí a mezi bioplastem. Šperk i kotva se dají kdykoliv odstranit.

...inspirace

piercing ucha
piercing ucha
další dirka v uchu není nikdy na škodu .-) věnujeme se také roztahování dírek a prodeji speciálních ušních šperků.
piercing brady
piercing brady
oblíbený piercing s častým použitím titanového hrotu - ozdoba je velmi viditelná a bude středem pozornosti.
piercing bradavek
piercing bradavek
v případě zájmu můžeme do zahojeného piercingu vyměnit šperky za zlaté - velmi oblíbený piercing u mužů a také u žen.
piercing pupíku
piercing pupíku
must have piercing pro spoustu mladých dívek - doporučujeme vždy použití titanového šperku a zvýšenou starostlivost.
intimní piercing
intimní piercing
vždy krásný, soukromý šperk pro každou ženu - od decentních zlatých kroužků až k rafinovaným ozdobám.

...fakta

Alergie na ocelové šperky je vlastně alergií na nikl obsažený v chirurgické oceli - většinou levnějších šperků - např. z tržnice. Tomu lze předejít použitím kvalitního titanového šperku.
Čerstvý piercing se nečistí desinfekcí a ani nemaže antibiotickou mastí. Piercing se udržuje v suchu s pravidelným omýváním antibakteriálním mýdlem a čistí se slabým roztokem mořské soli.
Implantáty ze silikonu nebo titanu jsou jen pro skutečné milovníky piercingu - jejich provedení je složitější a případné vyndání samozřejmě také - na rozdíl od piercingu.